• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Poznawaj urokliwe zakątki Skandynawii!

Poznaj piękno Norwegii
Jeśli ktoś chce wybrać się na wakacje do kraju w którym będzie mógł przede wszystkim podziwiać piękne krajobrazy, to Norwegia bez wątpienia jest dla niego jedną ze zdecydowanie najlepszych propozycji. Kraj ten powszechnie zaliczany jest do najpiękniejszych miejsc na kuli ziemskiej, i trzeba przyznać, że w stwierdzeniu tym jest rzeczywiście sporo racji.
Norwegia jest krajem o niezwykle urokliwym i równocześnie różnorodnym środowisku naturalnym. W południowej jej części znajdziemy przede wszystkim potężne góry oraz legendarne fiordy, które należą do najpiękniejszych na świecie. Północna cześć kraju położona jest już w strefie polarnej, zatem możemy podziwiać tam krajobraz typowy dla tundry, a w okresie zimowym także i zorzę polarną. Oprócz tego jest to bardzo czysty kraj, zatem całe środowisko naturalne nie jest w nim narażone na jakiekolwiek zanieczyszczenia – może to być w takim razie świetna propozycja dla każdego, bez względu na to, jak zamierzamy wykorzystać tu swój czas.
Naturalnie, w Norwegii znajdziemy również i sporo pięknych miast, takich jak zwłaszcza Oslo, stolica kraju. Bez żadnych wątpliwości możemy w takim razie stwierdzić, że jest to doskonałe miejsce na najróżniejsze wakacyjne wyjazdy dla praktycznie każdego z nas!

1. Dowiedz się teraz

2. Czytaj dalej

3. Dowiedz się teraz

4. Czytaj dalej

5. Wejdź

Categories: Podróże

Comments are closed.